شهید حمید رضا محمدی

مسجد ارک تهران

در بهت فرو می روی  آری حمید هم کربلائی شد

گریه کن سید و سالار شهیدان به خیل شهدا پیوست و ما ماندیم و ....

جانباز شیمیائی دفاع مقدس پس از تحمل مدتها رنج به جمع دوستان شهیدش پیوست

 

 

 

/ 18 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باران

سلام و درود به روان پاک شهدا شهیدان شمع محفل بشریتند

باران

سلام و درود بر ارواح پاک شهدا تا آخرین نفس راهت را ادامه خواهیم داد......ای شهید[گل]

سيدمهدي

آن شعر که در وصف شهیدان گفتی از گنج نهان گفته و خوش دُر سُفتی درد دل شاهدان و گمنامان بود از غربت و داغ آن عزیزان گفتی ـــــــــــــــــــــــــــــ خدايا تاكي بايد پرپر شدن اين عزيزان راببينيم و دم فرو ببنديم... ولي عده اي به راحتي در خيابانهايي كه جاي جايشان بوي شهيدان مي دهد، غيرت و حيا را از ياد برده و خون شهيدان را پايمال مي كنند...؟ تاكي...؟

یک ستاره که بر زمین جا مانده

بسم رب المهدی ارواحنا الفداه سلام بر مهدی فاطمه سلام بر منتظران حضرتش فکر می کنی بتوني روزي يك ربع ساعت به نيت همراهي با امام زمان(عج) با كتاب خدا مانوس باشي؟ مي توني بين كارهاي روزمره براي خواندن قرآن پانزده دقيقه وقت بزاري؟ «طرح ۱۲۰روز انس با قرآن کریم تا نهم ربیع الاول سالروز به امامت رسيدن مهدی موعود(عج) نذر مهدی موعود(عج)» طرح بدین نحو هست که از ۱۲۰ روز مانده به نهم ربيع الاول اولين روز امامت حضرت مهدي (عج) هریک از اعضا هر روز يک حزب از قرآن کريم را مي خواند( به نيت شادي آقا و تعجيل در ظهور) و روز بعد حزب بعد و همین طور تا ۱۲۰ روز بعد علاوه بر اينکه در هر روز يک يا چند بار ختم گروهي مي شود خود شخص هم بعد از ۱۲۰ روز يک بار قرآن کريم رو ختم مي کند و روز آخر يا همان روز ۱۲۰ ام روز نهم ربيع اول است. امسال این طرح از روز 25 مهرماه شروع میشه و روز یکشنبه 24 بهمن ماه یا همان روز نهم ربيع الاول سالروز به امامت رسيدن امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف با ختم همراه با تامل ۱۲۰ روزه ی قرآن به پایان می رسه خواندن یک حزب حدودا یک ربع وقت می گیره و مطمئنم که همه ی ما می تونیم روزانه ح

باافلاکیان

بسم ا... سلام و خداقوت / الهی اگر جز سوختگان را به ضیافت عنداللهی نمی‌خوانی، ما را بسوز آنچنان که هیچ‌کس را آنگونه نسوخته باشی . آقا سید مرتضی / التماس دعا / .

سبزعلویان

اقای افتخاری به چه قیمتی دنیای خودت را فروختی؟ آقای افتخاری چرا به حاشیه بروم ؟ بی مقدمه بگویم . مگر دنبال درد سر می گردی ؟ چرا رییس جمهور رو بغل کردی ؟...... ادامه مطلب را بخوانید.

باافلاکیان

بسم ا... سلام و خداقوت / یك عمر هرچی گفتم به من می خندیدند ، یك عمر هر چی می خواستم به مردم محبت كنم ، فكر كردند من آدم نیستم ، مسخره ام كردند ... شهادت پایان نیست، آغاز است، تولدی دیگر است ... آقا سید مرتضی / التماس دعا / .

کربلایی

هنگامى كه نام خدا برده مى شود یك دنیا عظمت، قدرت، علم و حكمت در قلب انسان متجلى مى گردد، چرا كه او داراى اسماء حسنى و صفات علیا و صاحب تمام كمالات، و منزه از هر گونه عیب و نقص است. توجه مداوم به چنین حقیقتى كه داراى چنان اوصافى است روح انسان را به نیكیها و پاكیها سوق مى دهد و از بدیها و زشتیها پیراسته مى دارد، و به تعبیر دیگر بازتاب صفات او در جان انسان تجلى مى كند. توجه به چنین معبود بزرگى موجب احساس حضور دائم در پیشگاه او است و با این احساس فاصله انسان از گناه و آلودگى بسیار زیاد مى شود. یاد او یاد آورى مراقبت او است، یاد حساب و جزاى او است، یاد دادگاه عدل او و بهشت و دوزخ او است و چنین یادى است كه جان را صفا، و دل را نور و حیات مى بخشد. به همین دلیل در روایات اسلامى آمده است كه هر چیز اندازه اى دارد جز یاد خدا كه هیچ حد و مرزى براى آن نیست!

حاج سعید

روحش شاد و قرين رحمت الهي شادي روح تمام شهدا صلوات لعنت بر سران فتنه و حاميانشان